Příspěvky

Všechno špatné pro něco dobré!

15. 10. 2020

"NAŠI ČTENÁŘOVÉ" - JAK ŘÍKÁVAL BLAHÉ PAMĚTI PAN MIROSLAV HORNÍČEK - NAŠE KNIHOVNA JE Z PODNĚTU MěÚ SICE UZAVŘENA, ALE V DOBĚ UZAVÍRKY SE USKUTEČNÍ TOLIK OČEKÁVANÉ DOVYBAVENÍ KNIHOVNY DALŠÍMI NOVÝMI REGÁLY.

MÁTE-LI CHUŤ ČÍST, PŘIJĎTE SI VYBRAT ZE 118 ZAJÍMAVÝCH TITULŮ, JEŽ JSEM UMÍSTILA NA CHODBĚ PŘED KNIHOVNOU.

TYTO KNIHY NÁM POSKYTLA PÍSECKÁ KNIHOVNA. MŮŽETE SI JE PONECHAT BEZ OMEZENÍ, ANEBO PO PŘEČTENÍ VRÁTIT BUĎTO ZPĚT, NEBO ODLOŽIT DO KNIHOVNIČKY NA VLAKOVÉM NÁDRAŽÍ.

Příjemné podzimní večery s knihou Vám přeje Vaše knihovnice Ing. Lenka Vlková

Knihovna do odvolání opět uzavřena!

13. 10. 2020

OMLOUVÁME SE ČTENÁŘŮM, ALE MĚSTSKÁ KNIHOVNA MIROVICE

Z DŮVODU NOUZOVÉHO STAVU

BUDE OD 13. ŘÍJNA 2020

PRO VEŘEJNOST UZAVŘENA

Sledujte informace na našich stránkách.

Děkuji za pochopení.

OTEVŘENO I V BEZPROUDÍ!

6. 10. 2020

VE ČTVRTEK 8. ŘÍJNA JE SICE BEZPROUDÍ V MIROVICÍCH, ALE KNIHOVNA PRO ČTENÁŘE BUDE OTEVŘENA! VÝPŮJČKY SE BUDOU ZAPISOVAT RUČNĚ, NEPŮJDE POUZE VEŘEJNÝ INTERNET.

E-KNIHY ZDARMA!

6. 10. 2020

E-knihy se při stažení automaticky zaopatří social DRM ochranou, která nijak neomezuje čtení. Nejedná se o běžnou eVýpůjčku a tyto e-knihy zůstanou Vám, čtenářům, natrvalo. Palmknihy společně s nakladateli (Motto, Vyšehrad a Kniha Zlín) do projektu na podporu čtení a knihoven poskytly oblíbené tituly z různých žánrů, tudíž se jedná o ideální příležitost přečíst si kvalitní příběhy novým způsobem.

TAJEMSTVÍ QUERBURŮ-BESEDA ODLOŽENA

1. 10. 2020

Vzhledem k nařízením plynoucích z nouzového stavu musíme besedu určenou pro žáky ZŠ odložit na neurčito. Vaše knihovnice.

ZPÍVÁME S KNIHOVNOU ZATÍM ODLOŽENO

1. 10. 2020

Jelikož je i zpívání zakázáno při stavu nouze a království krále Miroslava nám není nadosah, musíme naše zkoušky na Rybovu vánoční mši zatím odložit. Sledujte proto naše estránky, jakmile to bude možné, sejdeme se.

V úterý 15. září odpoledne a ve čtvrtek 17. září knihovna uzavřena

8. 9. 2020

z důvodu účasti na knihovnické akci Literární Šumava. Proto prosím čtenáře, aby si pro nové knihy a časopisy přišli během výpůjční doby v průběhu tohoto týdne, tj. od 8. do 11. září,  a pak ještě v úterý 15. září dopoledne.

Děkuji za pochopení. Vaše knihovnice Ing. Lenka Vlková

Kabelkový veletrh - příjem dětských knih a kabelek ukončen!

27. 8. 2020

Děkuji všem, kteří přispěli, resp. které přispěly svými kabelkami. Dnes v poledne odvezla redaktorka Píseckého deníku z naší knihovny asi 25 ks kabelek a asi 110 dětských knih. Jsem ráda, že jsme mohly společně napomoci dobrému záměru.

Vaše knihovnice Ing. Lenka Vlková

Dětské knihy volně k dispozici

30. 7. 2020

V DĚTSKÉ KNIHOVNĚ SI MŮŽETE BĚHEM PRÁZDNIN VYBRAT Z MNOHA TITULŮ DĚTSKÝCH KNIH A NEMUSÍTE JE VRACET!!! A NEMUSÍTE BÝT ANI REGISTROVANÍ ČTENÁŘI!

TYTO KNIHY JSEM PRO VÁS PŘIVEZLA Z PÍSECKÉ KNIHOVNY, JEŽ NÁM JE NECHALA K DISPOZICI.

ODDĚLENÍ DĚTSKÉ KNIHY JE PŘÍSTUPNO ŠIROKÉ VEŘEJNOSTI, NEJENOM DĚTEM. BĚHEM PRÁZDNIN JE OTEVŘENO KAŽDOU STŘEDU OD 11 DO 13 HOD.

HEZKÉ PRÁZDNINY S KNIHOU VÁM PŘEJE VAŠE KNIHOVNICE ING. LENKA VLKOVÁ

Dne 8. července dětské odd. zavřeno

7. 7. 2020

z důvodu návštěvy u lékaře. Děkuji za pochopení.

Po dobu prázdnin v dětském oddělení je každou středu otevřeno od 11 do 13 hodin. Do knihovny mají přístup i dospělí, nejenom děti. Přijďte si vybrat prázdninové čtení z velké nabídky pohádek, ale i naučné literatury a beletrie pro mládež. Doporučuji publikace pro nápadité tvoření, jímž můžete své ratolesti o prázdninách zabavit.